Elektron Medikal
Facebook

PERİSTALTİK POMPA

 

Çevreyle temas etmesini istemediğiniz / zararlı / yüksek viskoziteli / steril olan akışkanlarla çalışıyorsanız ya da sıvı transferinde yüksek hassasiyete ihtiyacınız varsa ELEKTRON MEDİKAL peristaltik pompa serisini seçmenizi öneririz.  Tüm pompa ürünlerimiz mühendis kadromuz tarafından en son tasarım, teknolojik yenilik ve kullanım pratikliği göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Cihazlarımız Türkçe menüye sahiptir.
Hızlı, hassas, güvenli, kullanımı kolay ve yüksek doğruluklu PSD/PSA serisi peristaltik pompalar, araştırma ve üretim proseslerinde steril, zararlı veya viskoz sıvı transferlerinde kullanıma uygundur. Yüksek akış hassasiyeti ile ilaç, biyoteknoloji, kozmetik, gıda endüstrilerileri dolum parkurlarında ve laboratuvar uygulamaları için aseptik seri dolum konusunda tekrarlanabilirliği yüksek sonuçlar sağlar. PSD/PSA serisi pompalarımız kimyasal reaksiyonlar, kültür mediumu transferi ve filtrasyon gibi uygulamalar için de idealdir. Bireysel uygulamanıza göre, tek kanallı pompa başlıkları ve çok kanallı pompa başlıkları arasında seçim yapabilirsiniz.
       
           
Geri Dön
Bu sitede, deri greftleri (allogreftler), anti selülit korseleri, liposuction (liposakşın) korseleri, arch bar ateli, baldır (calf) protezi, botox ve dermal dolgu iğneleri, cerrahi aletler (abdominoplasti, blepharoplasti, el cerrahisi, elektrocerrahi, endoplastik, liposurgery, meme, oral surgery, rinoplasti, yüz germe aletler), loupes, kafa ışıkları, el sabitleyici, cilt işaretleme kalemi, cilt yapıştırıcı, 3D simülasyon programı, dermabrazyon ucu, dermal (dudak, kırışıklık) dolgu, dermatom cihazları ve bıçakları, iğnesiz enjeksiyon cihazı, tek kullanımlık (disposable) koter, dövme (mikropigmentasyon) cihazı, eksternal(harici/dıştan) göğüs protezi, eriyebilen (absorbe) plak/vidalar, expander (doku genişeticiler), altın göz implantları, kalça(gluteal) implantı, kornea koruyucular, lindeman burrs, liposuction aspiratörleri/infüzyon cihazları/kanülleri/santrifüj cihazları/fırçaları, Medpor(yanak/çene/nasal/kraniyel/kulak/mandibular/temporal/oküler/kişiye özel), sütyenler/südyenler, silikon meme implantları, mesher/carrier, mikrovasküler klempler, nazal splint, nostril retainer, parmak eklem (joint) implant, pektoral implantlar, Silhouette Türkiye, Tebbets monopolar forceps, tendon spacer (hunter), testis protezi, titanyum plak/vidalar, turnike cihazları, yağ enjeksiyonu için kapalı sistemler, yanık bası giysileri, yara izi 8skar) yanık izi gideren ürünler, yüz germe (face lift) ürünleri yüz maskeleri, gençlik ipi estetiği, Swann Morton bistüri dermatom bıçak, dermatom cihaz ve manuel dermatom hakkında sunulan bilgiler ilgili uzman doktorlar ve hastalarını bilgilendirme amaçlıdır, Elektron Medikal bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Elektron Medikal bilgi@elektronmedikal.com.tr İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan kullanılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım