Elektron Medikal
Facebook

Sütyenler

Voe medikal sütyenler skarlaşmayı (yara izi oluşumu) azaltır, takılan meme protezinin doğru pozisyonunda kalmasını sağlar. Voe şirketi sütyene ve sütyenin kullanımına göre uyumlu kumaş seçer.

Voe şirketinde kumaş üretiminde hammadde kabulünde katı kalite kontrol kuralları uygulanır. Üretimden final denetime kadar tüm üretim süresinde sıkı kalite kontrol sistemi uygulanır. Yüksek teknik bilgiye sahip profesyonel bir takım üretimi gerçekleştirir. Her bir tip giysi için amaca uygun makine kullanılır. VOE ürünleri üretim süreci ve ürün kalitesi resmi olarak onaylanmıştır: UNE-EN-ISO 9001:2008 Sertifikası

Voe Sütyen Modelleri:

  Bu sütyen önden fermuarlıdır ve arkadan ayarlanabilir. Meme büyütme ameliyatlarından sonra kullanılması önerilir. AloeVera salınımlı kumaştan imal edilmiştir. Elastan ve nylon mikrofiber 
kumaş Aloe-Vera mikro kapsülleri içerir. AloeVera sayesinde cildi koruyan özelliği ile bilinir: Cildi nemlendirir, yumuşaklık sağlar, rahatlatıcı etkisi vardır, enfeksiyon ve iritasyonu engeller, antioksidandır ve yaşlanma karşıtıdır.
         Bu sütyen önden fermuarlıdır ve arkadan ayarlanır. Meme büyütme ve küçültme ameliyatlarından sonra kullanılması önerilir.         Spor, çift tabakalı, dikişsizdir. İç dizaynı ile meme konumlanması doğru bir şekilde sağlanır. Meme büyütme ameliyatlarından sonra kullanılması önerilir.
                 
  Katolog No:2033 B-VF (beyaz)       -Arkadan görünüm
Katolog No:2033 N-VF (siyah) 
Ölçüler:80 ile 105 arası
B, C ve D Cup
      Katolog No:2011-VF (beyaz)
Katolog No:2012-VF (vizon)
Katolog No:2020-VF (siyah)
Ölçüler:80 ile 105 arası
B, C ve D Cup
      Katolog No:2032-V (beyaz)
Ölçüler:80 ile 105 arası
B Cup
 

Bu sütyen, pamuktan üretilmiş, dikişsiz, çift tabakalı, önden fermuarlı ve ayarlanabilir yapışkanlı omuz askılarına sahiptir. Meme protezlerini doğru pozisyonda tutmayı sağlayan ve stabilize eden önden ayarlanabilen bandajı bulunur. Meme büyütme ameliyatlarından sonra kullanılması önerilir.
     
Pamuktan üretilmiş, dikişsiz, çift tabakalı, önden fermuarlı ve ayarlanabilir yapışkanlı omuz askılarına sahip bu sütyen meme büyütme ve küçültme ameliyatlarından sonra kullanılması önerilir.
      İdeal implant pozisyonu için
meme büyütme ameliyatları
sonrası periyotta kullanılır.
       

       
  Katolog No:2001 BA-B (beyaz)
Katolog No:2001 BA-B (siyah)
Ölçüler:80 ile 125 arası
B, C ve D Cup
      Katolog No:2001-N (beyaz)
Ölçüler:80 ile 115 arası
B Cup
      Katalog no: 2005 (beyaz)
Katalog no: 2005S (bej)
Katalog no: 2005N (siyah)

 


 

 

Geri Dön
Bu sitede, deri greftleri (allogreftler), anti selülit korseleri, liposuction (liposakşın) korseleri, arch bar ateli, baldır (calf) protezi, botox ve dermal dolgu iğneleri, cerrahi aletler (abdominoplasti, blepharoplasti, el cerrahisi, elektrocerrahi, endoplastik, liposurgery, meme, oral surgery, rinoplasti, yüz germe aletler), loupes, kafa ışıkları, el sabitleyici, cilt işaretleme kalemi, cilt yapıştırıcı, 3D simülasyon programı, dermabrazyon ucu, dermal (dudak, kırışıklık) dolgu, dermatom cihazları ve bıçakları, iğnesiz enjeksiyon cihazı, tek kullanımlık (disposable) koter, dövme (mikropigmentasyon) cihazı, eksternal(harici/dıştan) göğüs protezi, eriyebilen (absorbe) plak/vidalar, expander (doku genişeticiler), altın göz implantları, kalça(gluteal) implantı, kornea koruyucular, lindeman burrs, liposuction aspiratörleri/infüzyon cihazları/kanülleri/santrifüj cihazları/fırçaları, Medpor(yanak/çene/nasal/kraniyel/kulak/mandibular/temporal/oküler/kişiye özel), sütyenler/südyenler, silikon meme implantları, mesher/carrier, mikrovasküler klempler, nazal splint, nostril retainer, parmak eklem (joint) implant, pektoral implantlar, Silhouette Türkiye, Tebbets monopolar forceps, tendon spacer (hunter), testis protezi, titanyum plak/vidalar, turnike cihazları, yağ enjeksiyonu için kapalı sistemler, yanık bası giysileri, yara izi 8skar) yanık izi gideren ürünler, yüz germe (face lift) ürünleri yüz maskeleri, gençlik ipi estetiği, Swann Morton bistüri dermatom bıçak, dermatom cihaz ve manuel dermatom hakkında sunulan bilgiler ilgili uzman doktorlar ve hastalarını bilgilendirme amaçlıdır, Elektron Medikal bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Elektron Medikal bilgi@elektronmedikal.com.tr İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan kullanılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım