Elektron Medikal
Facebook

Liposuction Kanülleri

Concorde serisi, paslanmaz çelik kanül:
Byron’un yeni serisi olan Concorde, kanül mühendisliğinin önemli bir buluşudur. Bu kanüller cerrahi nitelikteki paslanmaz çelikten yapılmıştır. Eğimli açılan delikler doku travmasını azaltır. Yeniden kullanılabilen kanüllerden beklediğiniz sorunsuz operasyonu, tek kullanımlık Concorde kanüllerle de sağlayabilirsiniz.

• Standart Tek Parça Kanüller:
Hafif ağırlıkta, çizilmeye karşı dayanıklı alüminyum kaplı bu el aparatları cerrahı yormadan daha kontrollü bir uygulama için ekstra uzunlukta tasarlanmıştır. Bu el aparatlarının 2cm ve 1,50cm çaplarında, birçok farklı uzunluğa ve uç tiplerine sahip modelleri mevcuttur.

• Toomey Adaptör (Şırınga Tipi):
Sızdırmayan Toomey adaptörleri, klasik luer lock şırınga ile aspirasyon prosedürleri için uygundur. Hafif ağırlıkta, yeniden kullanılabilir paslanmaz çelikten yapılmış olan Toomey uçları ve adaptörleri daha uzun süreli performans için cilalanmıştır.

  • Snapper:
    Yeniden kullanılabilir 60cc Snapper hızlı ve kolay bir şırınga aspirasyonu için şırınga pistonunu geri çekili pozisyonda tutar.

    10cc, 20cc, 35cc ve 60 cc’lik tek kullanımlık şırıngalar için yeniden kullanılabilir Snapper mevcuttur.
  • Toomey Aspirasyon Adaptörü:
    Hem şırınga hem de aspirasyon cihazı ile birlikte kullanılabilir. Toomey aspirasyon adaptörü, standart herhangi bir aspiratör ile Toomey uçlarının kullanılmasını sağlar.   


KANÜL UCU TİPLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Geri Dön
Bu sitede, deri greftleri (allogreftler), anti selülit korseleri, liposuction (liposakşın) korseleri, arch bar ateli, baldır (calf) protezi, botox ve dermal dolgu iğneleri, cerrahi aletler (abdominoplasti, blepharoplasti, el cerrahisi, elektrocerrahi, endoplastik, liposurgery, meme, oral surgery, rinoplasti, yüz germe aletler), loupes, kafa ışıkları, el sabitleyici, cilt işaretleme kalemi, cilt yapıştırıcı, 3D simülasyon programı, dermabrazyon ucu, dermal (dudak, kırışıklık) dolgu, dermatom cihazları ve bıçakları, iğnesiz enjeksiyon cihazı, tek kullanımlık (disposable) koter, dövme (mikropigmentasyon) cihazı, eksternal(harici/dıştan) göğüs protezi, eriyebilen (absorbe) plak/vidalar, expander (doku genişeticiler), altın göz implantları, kalça(gluteal) implantı, kornea koruyucular, lindeman burrs, liposuction aspiratörleri/infüzyon cihazları/kanülleri/santrifüj cihazları/fırçaları, Medpor(yanak/çene/nasal/kraniyel/kulak/mandibular/temporal/oküler/kişiye özel), sütyenler/südyenler, silikon meme implantları, mesher/carrier, mikrovasküler klempler, nazal splint, nostril retainer, parmak eklem (joint) implant, pektoral implantlar, Silhouette Türkiye, Tebbets monopolar forceps, tendon spacer (hunter), testis protezi, titanyum plak/vidalar, turnike cihazları, yağ enjeksiyonu için kapalı sistemler, yanık bası giysileri, yara izi 8skar) yanık izi gideren ürünler, yüz germe (face lift) ürünleri yüz maskeleri, gençlik ipi estetiği, Swann Morton bistüri dermatom bıçak, dermatom cihaz ve manuel dermatom hakkında sunulan bilgiler ilgili uzman doktorlar ve hastalarını bilgilendirme amaçlıdır, Elektron Medikal bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Elektron Medikal bilgi@elektronmedikal.com.tr İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan kullanılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım