Elektron Medikal
Facebook

Liposuction Aspiratör ve Ekipmanları

MÖLLER - Liposat® power konfigürasyonu:
Bu konfigurasyon, aspiratör cihazı Vacusat power, infiltrasyon pompası Liposat power ve ileri-geri hareketi sağlayan elceği ve kontrol ünitesi olan Vibrasat power kombinasyonundan oluşmuştur. Bu konfigurasyonla operasyondan önce salin infiltrasyon işlemi kolayca yapabilir ve Vibrasat power desteğiyle kolayca hastanın yağlarını aspire edebilirsiniz. 


Konfigürasyon içeriği:
-  1 Vacusat®
power, aksesuarları ile birlikte
-
  1 Liposat®power inltrasyon pompası
-
  1 Vibrasat®power
-
  2 ısıtma rafı (opsiyonel)
-
  1 tutucu, Vibrasat® power için
-
  3 liposuction kanülü/çelik soketli
-
  2 konteynır, tek kullanımlık torbalar için, 3 l
-
  2 tek kullanımlık torba 3 l
-
  1 üç kademeli musluk
-
  1 suction (emme) hortumu 3 m
-
  1 hortum seti, Liposat® power için
-  2 yıllık garanti 
Ürün no. 00002253

 

Vibrasat® power 

Vibrasat® (Güç/salınım destekli liposuction destek cihazı)

Vibrasat® ergonomik tasarımı ve performansı ile etkili bir cihazdır. Cerrahın performansına önemli ölçüde katkıda bulunur. 

Vibrasat® sayesinde hekim hastasına nazik bir liposuction işlemi yapabilir. 

Vibrasat® ucuna bağlanan kanülü çok hızlı bir şekilde ileri-geri hareket ettirir. *suction/emme* ile birlikte bu salınımlar mikroskobik yağ dokusunun nazikçe çıkarılmasını sağlar. 

Kanüllere uygulanan salınımdan dolayı cerrah daha az çaba ile prosedürü tamamlayabilir. 

REF 00002246


Vibrasat® Pro 

Liposuction için Yeni Vibrasat® Pro (Güç/salınım destekli liposuction destek cihazı)

Mükemmel cerrahlar mükemmel ürünleri hak eder. Son yıllarda en deneyimli doktorlarımızdan gelen geri bildirimleri değerlendirdik ve güç destekli liposuction için daha ergonomik ve daha güçlü bir elcek gerektiği sonucuna ulaştık. 

Vibrasat® Pro cihazında kullanılan patentli QuickLock® bağlantı sistemi sayesinde kanül bağlantısı kolay ve hızlı hale getirilmiştir. Ayrıca, elcekteki yeni düğme, salınım yükseltme işlevlerine hızlı erişim sağlar. Bunlar Vibrasat® Pro'da sunulan birkaç yeni özellikten bazılarıdır. Vibrasat® Pro, liposuction yapan cerrahın ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda karşılayan yenilikçi, güç destekli liposuction sistemidir.

REF 00003920

 

Liposat® power 

 

Tümesan lokal anestezi (TLA) tekniği kullanılarak yapılan liposuction tüm dünyada en sık uygulanan prosedürdür. Liposat® power gücü bu uygulama için özel olarak geliştirilmiştir. Özellikleri ve işlevleri cerrahi ve estetik tıp için tasarlanmış ve ayarlanmıştır. Bu yöntem, liposuction veya vasküler cerrahi gibi lokal anestezi gerektiren herhangi bir tedavi için temel avantajlara sahiptir.

 


  Liposuction Aspiratör ve Ekipmanları ilgili belgeler için tıklayınız...

 

 

Geri Dön
Bu sitede, deri greftleri (allogreftler), anti selülit korseleri, liposuction (liposakşın) korseleri, arch bar ateli, baldır (calf) protezi, botox ve dermal dolgu iğneleri, cerrahi aletler (abdominoplasti, blepharoplasti, el cerrahisi, elektrocerrahi, endoplastik, liposurgery, meme, oral surgery, rinoplasti, yüz germe aletler), loupes, kafa ışıkları, el sabitleyici, cilt işaretleme kalemi, cilt yapıştırıcı, 3D simülasyon programı, dermabrazyon ucu, dermal (dudak, kırışıklık) dolgu, dermatom cihazları ve bıçakları, iğnesiz enjeksiyon cihazı, tek kullanımlık (disposable) koter, dövme (mikropigmentasyon) cihazı, eksternal(harici/dıştan) göğüs protezi, eriyebilen (absorbe) plak/vidalar, expander (doku genişeticiler), altın göz implantları, kalça(gluteal) implantı, kornea koruyucular, lindeman burrs, liposuction aspiratörleri/infüzyon cihazları/kanülleri/santrifüj cihazları/fırçaları, Medpor(yanak/çene/nasal/kraniyel/kulak/mandibular/temporal/oküler/kişiye özel), sütyenler/südyenler, silikon meme implantları, mesher/carrier, mikrovasküler klempler, nazal splint, nostril retainer, parmak eklem (joint) implant, pektoral implantlar, Silhouette Türkiye, Tebbets monopolar forceps, tendon spacer (hunter), testis protezi, titanyum plak/vidalar, turnike cihazları, yağ enjeksiyonu için kapalı sistemler, yanık bası giysileri, yara izi 8skar) yanık izi gideren ürünler, yüz germe (face lift) ürünleri yüz maskeleri ve gençlik ipi estetiği hakkında sunulan bilgiler ilgili uzman doktorlar ve hastalarını bilgilendirme amaçlıdır, Elektron Medikal bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Elektron Medikal bilgi@elektronmedikal.com.tr İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan kullanılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım