Elektron Medikal
Facebook

Tendon Spacer

Universal Tendon Kanalı hazırlayıcı oval-yuvarlak bir kesitle iki aşamalı rekonstrüksiyon için el tendon fleksörü ve ekstensörü olarak kullanılır.

 • Maksimum anatomik dijital kanal…
  Universal Tendon Spacer maksimum anatomik dijital kanal yapılandırılmasında fiziksel destekleyici olarak iş görür. İmplantın çevresinde yalancı kılıf (pseudo sheat) oluşmasını sağlar.
 • İki aşamalı rekonstrüksiyon...
  İkinci aşama olan Tendon Spacer’ın alınması (2-6 ay sonra) implantın çevresinde tendon için uygun yalancı kılıf (pseudo-sheat) oluştuktan sonra yapılır.
 • Universal Tendon Spacer radyopaktır...
  Universal Tendon Spacer radyopak (Baryum sülfat yüklü), yani X ışınlarına karşı geçirgen olmayan özellikte olması ürünün röntgende görüntülenmesine imkan tanır.
 • Genel Özellikleri:
  Universal Tendon Spacer silikon elastomerden yapılmıştır ve pürüzsüz yüzeylidir. Toplam uzunluğu 49 cm’dir.
  İlerledikçe artan ebatları ile karakteristik boyutlarda parmak kanalları oluşturur.

 

                                                             

  
Tendon Spacer ile ilgili belgeler ve videolar için tıklayınız...

 

 


Geri Dön
Bu sitede, deri greftleri (allogreftler), anti selülit korseleri, liposuction (liposakşın) korseleri, arch bar ateli, baldır (calf) protezi, botox ve dermal dolgu iğneleri, cerrahi aletler (abdominoplasti, blepharoplasti, el cerrahisi, elektrocerrahi, endoplastik, liposurgery, meme, oral surgery, rinoplasti, yüz germe aletler), loupes, kafa ışıkları, el sabitleyici, cilt işaretleme kalemi, cilt yapıştırıcı, 3D simülasyon programı, dermabrazyon ucu, dermal (dudak, kırışıklık) dolgu, dermatom cihazları ve bıçakları, iğnesiz enjeksiyon cihazı, tek kullanımlık (disposable) koter, dövme (mikropigmentasyon) cihazı, eksternal(harici/dıştan) göğüs protezi, eriyebilen (absorbe) plak/vidalar, expander (doku genişeticiler), altın göz implantları, kalça(gluteal) implantı, kornea koruyucular, lindeman burrs, liposuction aspiratörleri/infüzyon cihazları/kanülleri/santrifüj cihazları/fırçaları, Medpor(yanak/çene/nasal/kraniyel/kulak/mandibular/temporal/oküler/kişiye özel), sütyenler/südyenler, silikon meme implantları, mesher/carrier, mikrovasküler klempler, nazal splint, nostril retainer, parmak eklem (joint) implant, pektoral implantlar, Silhouette Türkiye, Tebbets monopolar forceps, tendon spacer (hunter), testis protezi, titanyum plak/vidalar, turnike cihazları, yağ enjeksiyonu için kapalı sistemler, yanık bası giysileri, yara izi 8skar) yanık izi gideren ürünler, yüz germe (face lift) ürünleri yüz maskeleri ve gençlik ipi estetiği hakkında sunulan bilgiler ilgili uzman doktorlar ve hastalarını bilgilendirme amaçlıdır, Elektron Medikal bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Elektron Medikal bilgi@elektronmedikal.com.tr İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan kullanılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım