Elektron Medikal
Facebook

Hakkımızda

ELEKTRON MEDİKAL; Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında kullanılan ürünleri portföyüne almış; tıpta meydana gelen gelişmeleri takip ederek ve her geçen gün kendini yenileyerek ilerlemiştir.

Çalışkan ve yenilikçi personeli ile yıllardır sektörde hizmet veren ELEKTRON MEDİKAL, 10 Eylül 1990 tarihinde fizik mühendisi Salih Tüzemen tarafından kurulmuştur. Kurucusunun araştırmacı ve enerjik yapısı sayesinde çok kısa sürede şirketin ürün yelpazesi genişlemiştir. Bu yelpaze ile plastik-rekonstrüktif ve estetik cerrahi, yanık, el cerrahisi, doğumsal anomaliler konularında gereksinim duyulan malzeme ve materyallerin yanı sıra doğruluğu kanıtlanmış giderek uygulama alanları genişleyen kozmetik ürünler de hekimlerin hizmetine sunulmuştur. Yine hekimlerimizin gereksinim duyduğu ve uluslararası düzeyde kabul görmüş çeşitli cerrahi aletler ve materyaller en ekonomik şekilde değişik alternatiflerle ülkemizin her köşesine ulaştırılmaya çalışılmıştır.

1997 yılında İstanbul Bölge Müdürlüğü'nü, 2001 yılında ise İzmir Bölge Müdürlüğü'nü kurarak tüm Türkiye'de aynı kalitede hizmet vermeye özen gösteren ELEKTRON MEDİKAL, birçok üreticinin genel distribütörlüğünü yapmaktadır. İthal ürünlerin dışında yatırımları ile Türkiye'de ilk defa titanyum plak, vida ve implant (TRIMED®) üretimine de başlayarak ulusal ekonomimize önemli katkılarda bulunmuştur.

ELEKTRON MEDİKAL, sağlık sektörünün bir parçası olma sorumluluğunu taşıyan ve en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışan bir kuruluştur. Şirketimiz, SATIŞ ve SONRASI hizmetlerde en kısa zamanda cevap verme özelliğini taşımaktadır...

Bugüne kadar, dünyadaki gelişmeleri takip ederek talepler doğrultusunda tüm yenilikleri bünyesine aktarmaya çalışmış; insan sağlığının bekleme lüksünün olmadığının bilincinde olmuştur. ELEKTRON MEDİKAL yenilikçi, atak, hızlı ve aynı zamanda sorumluluk bilinciyle sizlerle birlikte yürümekte ve ilerlemektedir.

Geri Dön
Bu sitede, deri greftleri (allogreftler), anti selülit korseleri, liposuction (liposakşın) korseleri, arch bar ateli, baldır (calf) protezi, botox ve dermal dolgu iğneleri, cerrahi aletler (abdominoplasti, blepharoplasti, el cerrahisi, elektrocerrahi, endoplastik, liposurgery, meme, oral surgery, rinoplasti, yüz germe aletler), loupes, kafa ışıkları, el sabitleyici, cilt işaretleme kalemi, cilt yapıştırıcı, 3D simülasyon programı, dermabrazyon ucu, dermal (dudak, kırışıklık) dolgu, dermatom cihazları ve bıçakları, iğnesiz enjeksiyon cihazı, tek kullanımlık (disposable) koter, dövme (mikropigmentasyon) cihazı, eksternal(harici/dıştan) göğüs protezi, eriyebilen (absorbe) plak/vidalar, expander (doku genişeticiler), altın göz implantları, kalça(gluteal) implantı, kornea koruyucular, lindeman burrs, liposuction aspiratörleri/infüzyon cihazları/kanülleri/santrifüj cihazları/fırçaları, Medpor(yanak/çene/nasal/kraniyel/kulak/mandibular/temporal/oküler/kişiye özel), sütyenler/südyenler, silikon meme implantları, mesher/carrier, mikrovasküler klempler, nazal splint, nostril retainer, parmak eklem (joint) implant, pektoral implantlar, Silhouette Türkiye, Tebbets monopolar forceps, tendon spacer (hunter), testis protezi, titanyum plak/vidalar, turnike cihazları, yağ enjeksiyonu için kapalı sistemler, yanık bası giysileri, yara izi 8skar) yanık izi gideren ürünler, yüz germe (face lift) ürünleri yüz maskeleri, gençlik ipi estetiği, Swann Morton bistüri dermatom bıçak, dermatom cihaz ve manuel dermatom hakkında sunulan bilgiler ilgili uzman doktorlar ve hastalarını bilgilendirme amaçlıdır, Elektron Medikal bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Elektron Medikal bilgi@elektronmedikal.com.tr İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan kullanılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım